Dogoterapia - Iskra

Na co dzień szkolimy psy różnych specjalności, sami posiadamy nowofundlandy - stworzone do pracy z ludźmi. Kilka lat temu "zaraziliśmy" się ideą dogoterapii.

Swoją pracę rozpoczęliśmy od uzyskania certyfikatów dogoterapeutycznych dla naszych psów. Każdy z nich przeszedł testy psychiczne, a my przygotowaliśmy autorski program edukacyjny dla dzieci przedszkolnych i szkolnych mający na celu zapoznanie dzieci z zasadmi bezpiecznego obcowania z psami. Wielokrotnie braliśmy udział w pogadankach i szkoleniach dzieci w towarzystwie naszych psów.

Obecnie po kilku latach- nasza działalność jest dużo szersza, poza zajęciami edukacyjnymi bierzemy również udział w zajęciach terapeutycznych w różnych Ośrodkach.

Cały czas staramy się poszerzać swoją wiedzę w zakresie dogoterapii biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach.

Nasza praca zwsze oparta jest o ścisłą współpracę z terapeutami, psychologami i innymi specjalistami, którzy na co dzień prowadzą osoby z którymi my z psami mamy pracować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

"Czasami jesteś psem, a czasami drzewkiem, które podlewa"

Organizujemy specjalistyczne seminaria oraz zajęcia z zakresu pracy z psami ratowniczymi.

Prowadzimy szkolenia z zakresu przedszkola dla psów, posłuszeństwa, podwyższonego posłuszeństwa, obcowania z psami, nowoczesnych technik szkolenia, pracy poszukiwawczej, wodnej oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Czytaj

Hotel i Ośrodek Szkolenia Psów ISKRA

Lubiecz 26 gm. Golina
powiat konin
woj.wielkopolskie
tel. (+48) 601 71 62 90

Napisz do nas!

iskra@psypracujace.pl