Szkolenie psa

Co to jest? Po usłyszeniu tego pytania, każdy w zakamarkach swojej pamięci szuka definicji i próbuje ubrać ją w słowa. I Ty drogi Gościu zastanów się przez chwilę nad definicją wyszkolonego psa. Dla nas wyszkolony pies jest tym samym czym dobrze wychowany pies czyli psem utrzymującym kontakt ze swoim przewodnikiem; słuchającym poleceń (Za pierwszym razem!) i dostosowującym się do każdej sytuacji. To pies w którego towarzystwie z przyjemnością się przebywa. Dla nas to właśnie wyszkolony pies!

Oferujemy rozwiązywanie problemów z psami Porady dyplomowanego Behawiorysty.

Prowadzimy zajęcia z zakresu:

Psiego przedszkola - podczas których Twój ulubieniec poznaje zasady dobrego wychowania, poznaje inne zwierzęta, uczy się, że samochód nie jest straszny, a inni ludzie mogą być przyjaciółmi.

Podstawowego posłuszeństwa - zarówno dla młodych jak i dorosłych psów. Twój pies poznaje komendy z zakresu posłuszeństwa takie jak: SIAD, WARUJ, ZOSTAŃ, WRÓĆ; DO MNIE, CZEKAJ i tym podobne, a Ty uczysz się jak wyegzekwować od psa ich wykonanie.

Przygotowujemy psy do egzaminów PT oraz IPO.

Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w tym dla psów poszukiwawczych, ratowniczych, tropiących, ochrony osobistej, pilnowania terenu, dogoterapii .

Szkolenia prowadzone są w formie indywidualnej oraz klubowej i zostały podzielone na część praktyczną i teoretyczną. Terminy szkoleń dostosowujemy do wymagań naszych klientów.

Zapraszamy

Naszym klientom oferujemy również:

 • możliwość pozostawienia psów na szkolenie stacjonarne
 • pełną opiekę weterynaryjną
 • noclegi dla przewodników psów i ich rodzin
 • dojazd trenera do właściciela
 • aktywny wypoczynek z psami
 • doradztwo w zakresie doboru psów
 • transport psów
 • Seminaria i wakacje z psem.

  Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi dla przewodników psów w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienkami. Od trzech lat z powodzeniem prowadzimy seminaria weekendowe i wakacyjne zarówno z zakresu posłuszeństwa jak i szkolenia specjalistyczne. W ciągu dnia ćwiczymy z psami, a wieczorem przy kominku prowadzimy zajęcia teoretyczne. Atutem naszego Ośrodka jest jego umiejscowienie. Niepracująca z psami część rodziny znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

  Na terenie naszego ośrodka pozostawiliśmy do dyspozycji naszych gości pokoje gościnne, z których każdy wyposażony jest w łazienkę. Naszym klientom oferujemy noclegi z pełnym wyżywieniem. Dla rodzin niezaintersowanych szkoleniem psów przygotowaliśmy całą moc innych zajęć. W tym: gry i zabawy oraz plac zabaw dla dzieci.

  "Czasami jesteś psem, a czasami drzewkiem, które podlewa"

  Organizujemy specjalistyczne seminaria oraz zajęcia z zakresu pracy z psami ratowniczymi.

  Prowadzimy szkolenia z zakresu przedszkola dla psów, posłuszeństwa, podwyższonego posłuszeństwa, obcowania z psami, nowoczesnych technik szkolenia, pracy poszukiwawczej, wodnej oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  Czytaj

  Hotel i Ośrodek Szkolenia Psów ISKRA

  Lubiecz 26 gm. Golina
  powiat konin
  woj.wielkopolskie
  tel. (+48) 601 71 62 90

  Napisz do nas!

  iskra@psypracujace.pl