Szczeniaki Springer Spaniel.

Aktualizacja: szczenięta skończyły 3 tygodnie, poniżej prezentujemy nowe zdjęcia<

Z radością informujemy , że dniu 15 września 2016 roku , w naszej hodowli Z Krainy Tyci (www.psypracujace.pl) urodziły się szczenięta Springer Spaniel Angielski.

Mamą szczeniąt jest Goyka (GENIUS AND CREATIVE Three Ponds Valley).

Goya urodziła 6 zdrowych szczeniąt - 5 suczek (3 wątrobiane i 2 czarno-białe) oraz 1 czarno-białego pieska. Mama jest całkowicie zdrowa, co zostało potwierdzone badaniami weterynaryjnymi (HD A, oczy czyste, gonioskopia normal, PRA Cord1 clear, Fucko clear).

Goyka psem z dużym potencjałem do pracy, na codzień trenuje obiedience czyli posłuszeństwo sportowe, frisbee oraz pracę wodną; posiada predyspozycje do pracy poszukiwawczej i myśliwskiej.

Ojcem maluchów jest Springer Spaniel Angielski - Mł.Ch.Pl Lordsett TRULY MADLY DEEPLY "Texas", również całkowicie zdrowy (HD A, oczy czyste, gonioskopia normal, PRA Cord1 clear, Fucko clear).

Szczenięta będą gotowe do zamieszkania w nowych domach w listopadzie 2016 r.

Dlaczego warto kupić szczenię u nas?

Jesteśmy hodowlą Springer Spanieli Angielskich, zarejestrowaną w ZKwP, nasze wszystkie szczeniaki otrzymują metryki uprawiające do wydania rodowodu. Szczenięta opuszczają naszą hodowlę książeczką zdrowia, szczepieniami zgodnie z ich kalendarzem oraz wyprawką.

Nasza hodowla jest hodowlą domową, oznacza to, że nasze psy są członkami naszej rodziny. Śpią z nami w sypialni, jeżdżą z nami na wakacje i uczestniczą w naszym życiu domowym.

Szczenięta przychodzą na świat w naszym domu i od pierwszych chwil życia przebywają z nami w sypialni, dorastają wśród naszych psów, przyjaciół i rodziny. Podczas odchowywania szczeniąt szczególną uwagę zwracamy na ich socjalizację oraz naukę życia w domowych warunkach. Z każdym szczeniakiem pracujemy, zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Nasze psy są psami ratowniczymi i sportowymi dlatego też ważne jest dla nas to aby szczenięta opuszczały hodowlę dobrze socjalizowane, otwarte na nowe wyzwania i pewne siebie, aby w przyszłości dawały sobie radę w każdej sytuacji i dostarczały swoim właścicielom jak najwięcej radości z obcowania z nimi.

Zapraszamy do zakupu szczeniąt aktywne domy zarówno myśliwych, jak i ratowników, sportowców, a także osoby, które poszukują wesołych i aktywnych psów rodzinnych.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo przed zakupem szczenięcia odwiedzić naszą hodowlę, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego 601716290, bądź mailowego: magda.smigla@interia.pl.

Rodowód:

Lordsett TRULY MADLY DEEPLY

Beresford SPECIAL DELIVERY

Barecho HOLD YOUR HORSES AT PEASBLOSSOM

Peasblossom BUUTTERFLY AT BERESFORD

Lordsett WHITE WEDDING

Mompesson CAVENDISH

Linmoor BACK ON TRACK

GENIUS AND CREATIVE Three Ponds Valley

Lordsett IMPOSSIBLE IS NOTHING

Barecho ZUPER PLAYMAKER

Barecho NOT BAD AT ALL

TRUE TEMPTATION Three Ponds Valley

Linmoor ZIMPLY ZALIENT

Rowntree SWEET HARMONY

 

"Czasami jesteś psem, a czasami drzewkiem, które podlewa"

Organizujemy specjalistyczne seminaria oraz zajęcia z zakresu pracy z psami ratowniczymi.

Prowadzimy szkolenia z zakresu przedszkola dla psów, posłuszeństwa, podwyższonego posłuszeństwa, obcowania z psami, nowoczesnych technik szkolenia, pracy poszukiwawczej, wodnej oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Czytaj

Hotel i Ośrodek Szkolenia Psów ISKRA

Lubiecz 26 gm. Golina
powiat konin
woj.wielkopolskie
tel. (+48) 601 71 62 90

Napisz do nas!

iskra@psypracujace.pl